logo

reklam
23 Kasım 2015

Ziraat odalarından Başbakan Davutoğlu’na ilanlı teşekkür

GİRESUN (Samsunyerelhaber) – Giresun’da bulunan 15 ziraat odası, alan bazlı gelir desteğinin bir yıl daha devam etmesi yönünde alınan karardan dolayı Başbakan Ahmet Davuoğlu’na teşekkür etmek için yerel gazetelere ilan verdi.

Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı Erim Yaman, Samsunyerelhaber muhabirine yaptığı açıklamada, Bakanlar Kurulu tarafından alan bazlı gelir desteğinin 2015 yılı içinde uygulanması yönünde aldığı kararın 18 Kasım tarihli Resmi Gazete yayımlandığını anımsattı. 

Fındık üreticileri adına alınan karardan dolayı mahalli gazetelere ilan vererek Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Bakanlar Kurulu ve emeği geçenlere teşekkür etmek istediklerini vurgulayan Yaman, “Aylardır üreticimiz kararın çıkmasını bekliyordu. 18 Kasım’da da Resmi Gazete’de karar yayımlandı ve resmiyet kazandı. Üreticimiz bugünlerde büyük mutluluk yaşıyor. Biz de üreticilerin temsilcileri olarak mahalli gazetelere ilan vererek Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Bakanlar Kurulu ve emeği geçenlere teşekkür etmek istedik” dedi.

Yaman, ilanda ayrıca Başbakan Davutoğlu’ndan, gelir desteğinin gelecek yıllarda da devam etmesi yönünde talepte bulunduklarını ifade ederek, “Fındık üreticilerimiz için alan bazlı gelir desteği ödemesi önemli bir kaynak oluşturuyor. Bu nedenle devamını talep ediyoruz. İlanımız ile Sayın Başbakanımıza teşekkür ederken, bu yolla desteğin sürmesi yönündeki talebimizi de iletmek istedik” diye konuştu. 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ