logo

reklam

Yapı Kredi, nakit yönetiminde Türkiye’nin “En İyisi” seçildi

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Yapı Kredi, Euromoney dergisi tarafından yapılan araştırmada “Nakit Yönetiminde Türkiye’nin En İyi Bankası” olarak belirlendi.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre banka, dünyanın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney’nin Nakit Yönetimi Müşteri Araştırması kapsamında, nakit yönetimi konusunda “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi.

Euromoney Nakit Yönetimi Araştırması, farklı bölgelerde en iyi nakit yönetimi yapan bankaların tespit edilmesini amaçlıyor. Firmaların tüm ödeme ve tahsilat işlemleri için özel çözümler üreten Yapı Kredi, sunduğu nitelikli ürün ve hizmetleriyle bu ödüle layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Feza Tan, banka olarak yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaya çalıştıklarını belirtti. Tan, şunları kaydetti:

“Uzman kadromuz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla firmaların iş süreçlerini en iyi şekilde yönetmelerine ve nakit akışlarını düzenlemelerine destek oluyoruz. Bunları yaparken de tahsilat ve ödeme işlemlerinde müşterilerimizin operasyonel yüklerini, maliyetlerini azaltmayı amaçlıyor, verimliliklerini artırmaya çalışıyor ve dijital çözümler sunuyoruz. Uluslararası alanda aldığımız bu prestijli ödüller bizi çalışmalarımızda daha da motive ediyor.”

Yapı Kredi, bu yılın başında yine Euromoney tarafından kurumsal ve ticari bankacılık alanında “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” seçilmişti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ