logo

reklam
25 Kasım 2015

Vodafone’dan Öğretmenler Günü’ne özel fidan dikimi

MALATYA (Samsunyerelhaber) – Vodafone Türkiye, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Malatya’da 2 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Kale Kaymakamı Can Memi, Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Vodafone Türkiye Malatya Bölge çalışanlarıyla Kale İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerinden oluşan yaklaşık 200 kişi, Kale ilçesinde oluşturulan alanda 2 bin çam fidanı dikti. 

Vodafone’un “Kırmızıyı sev, yeşili koru” sloganıyla başlattığı ağaçlandırma kampanyası etkinliği kapsamında ayrıca öğrencilere kırtasiye malzemeleri de dağıtıldı.  

Vodafone Türkiye İç Anadolu ve Doğu Karadeniz Bölgeler Müdürü Arzu Kayıran, Vodafone Türkiye olarak, çifte sorumluluk anlayışları doğrultusunda ticari faaliyetleri kadar sosyal sorumluluk projelerinede öncelik verdiklerini belirtti.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için herkese sorumluluk düştüğüne inandıklarını vurgulayan Kayıran, şunları kaydetti:

”Bu inançla, Vodafone Malatya Bölge çalışanları olarak, ilimizdeki ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmak üzere ‘Kırmızıyı sev, yeşili koru’ anlayışıyla bir kampanya başlattık. İlk etapta 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Malatya Kale İlköğretim Okulu öğrenci ve öğretmenleri ile Kale Ormanı’na 2 bin çam ağacı dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ağaçlandırma kampanyamıza verdiği destekten ötürü Malatya Valiliğine ve Malatya Kale Kaymakamlığı’na teşekkür ediyor, tüm Malatyalıları kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.” 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ