logo

reklam

Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası başlıyor

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, Vodafone Red ana sponsorluğunda 9 Ekim’de başlıyor.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Red’in 5. kez ana sponsorluğunu üstlendiği Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, 9 Ekim’de Alaçatı’da start alacak.

Bu yıl 9. kez düzenlenecek turnuva kapsamında 83 tekne rekor için denize açılacak. Cem Boyner, Adil Konukoğlu, Bülent Akgerman, Gökhan Çarmıklı, Ömer Faruk Torun, Can Ekşioğlu, Can Kestelli, Ali Vural Ak ve Gamze Cizreli gibi iş dünyasının önde gelen isimleri, profesyonel sporcular ile yarışacak.

Balıkçılar, Port Alaçatı’dan başlayacak turnuvada Uluslararası Sportif Balıkçılık Federasyonu tarafından belirlenen özel kurallar çerçevesinde en büyük ve en fazla balığı avlamak için çaba harcayacak. İki gün sürecek turnuva sonunda 6 farklı kategoride toplam 50 bin TL değerinde ödül dağıtılacak.

 

– Tekneler anlık olarak dijital ortamda izlenebilecek

 

Vodafone’un teknolojik çözümleri ile Türkiye’nin ilk dijital derin deniz balıkçılığı organizasyonu haline gelen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda bu yıl da tekneler anlık olarak dijital ortamda izlenebilecek. Turnuvaya katılacak teknelere Vodafone makineler arası iletişim (M2M) cihazları takılarak hem turnuva alanının içerisinde olup olmadıklarının kontrolü yapılacak, hem de hız, yön ve koordinatlar gibi veriler takip edilecek.

Teknelere entegre edilecek olan Vodafone Cepte Wi-Fi kablosuz modemleri sayesinde yarışmacılar uluslararası sularda bile Vodafone Süpernet ile her an internete bağlanabilecek. Yarışa özel hazırlanan “www.RedAlacatiFishing.com” internet sitesinden organizasyonun tüm detaylarına ulaşılabilecek ve yarışan tekneler harita üzerinden anlık olarak takip edilebilecek. Ayrıca, site üzerinde yer alan yarışma sayesinde turnuvanın sloganı internet kullanıcıları tarafından belirlenecek ve jüri oyları sonucunda çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Turnuva, 10 Ekim Cumartesi akşamı düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ