logo

reklam
23 Kasım 2015

Türk Telekom Manisalı KOBİ’lerle buluşacak

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Türk Telekom Grubu, “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları”nın beşincisi 24 Kasım’da Manisa’da gerçekleştirilecek.

Türk Telekom’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirketin iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları”nın beşincisi Manisa’da düzenlenecek. Toplantı kapsamında sürdürülebilir bir şirket olmak için gereken yol haritası sunularak, bölgenin öne çıkan markaları da başarı hikayelerini anlatacak.

Yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri e-ticaret gibi konuların işleneceği Kobi Dolu Anadolu Manisa buluşmasında, “Markalar, Vizyonerler ve Trendler” ile “Sürdürülebilirliğin Teminatı; Yeni Girişimler, Teknoloji, Inovasyon ve E-ticaret” başlıklı paneller gerçekleşecek. “Teknoloji yanında işler yolunda” söyleminden yola çıkan “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları”nda ayrıca, bölge ekonomisinin başlıca markaları başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, yarışmalarla renklenecek zirvenin sonraki durakları Eskişehir ve İstanbul olacak. 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ