logo

reklam

Trabzonspor’da olağan genel kurula doğru

TRABZON (Samsunyerelhaber) – Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, hafta sonu yapılacak Trabzonspor olağan genel kurulunun barış, huzur ve kardeşlik içinde geçeceğini söyledi.

Vali Öz, Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta’yı makamında kabulünde yaptığı konuşmada, Trabzonspor’un çok önemli değer olduğunu belirterek, “Trabzonspor önemli bir değerimizdir. Önümüzdeki Pazar günü bir kongremiz var. Bu kongrede adaylarımız Trabzonspor’la ilgili proje ve hedeflerini ortaya koyarak yarışacaklar. Barış, huzur ve kardeşlik içerisinde güzel bir kongre olacağını ümit ediyoruz” dedi.

Kazanan kim olursa olsun kongrenin ardından herkesin Trabzonspor’un başarısı için gayret göstereceğini ifade eden Öz, Trabzonspor’a hizmet etmek için aday olan tüm adaylara teşekkür etti.

Muharrem Usta ise “Kazanan kim olursa arkasında duracağız. Bu seçimden Trabzonspor’un kazançlı çıkmasını istiyoruz. Çünkü Trabzonspor’un çok büyük sorunları var” diye konuştu.

Kongrede gerginlik olmayacağını düşündüğünü ifade eden Usta, sözlerini “Kongremizin medeni bir kongre olacağını düşünüyorum” diyerek tamamladı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ