logo

reklam

Trabzonspor, hentbolda galibiyete kilitlendi

TRABZON (Samsunyerelhaber) – Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde, Zağnosspor ile karşılaşacak Trabzonspor’un antrenörü Ahmet Kaynak, galibiyetin bulundukları konum ve gelecek haftalar için kendilerini rahatlatacağını söyledi.

Kaynak, Samsunyerelhaber muhabirine yaptığı açıklamada, zor bir maça çıkacaklarını belirterek, “Rakibimiz ligin yeni ama gücünü kısa zamanda ispatlamış ekibi. Kısa zamanda yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başardı. Çekişmeli bir karşılaşma olacak” dedi.

İki Trabzon takımı arasındaki karşılaşmanın kazanan tarafı olmak istediklerini dile getiren Kaynak, “Kaybetmek istemiyoruz. Maça iyi hazırlanıyoruz. Tek düşüncemiz kazanmak. Kazanmak için de elimizden geleni yapacağız. Ligde kazanamayacağımız maç yok. Yeter ki azmimizi oyunumuza yansıtalım” ifadesini kullandı.

Kaynak, geldikleri noktanın yeterli olmadığını ifade ederek, “Lig enteresan bir hale geldi. Ummadığınız takımlar hiç ummayacağınız ekipleri yenebiliyor. Böyle bir atmosferden etkilenmemek mümkün değil fakat biz kendimize güveniyoruz. Galibiyet bulunduğumuz konum ve gelecek haftalar için bizi rahatlatacaktır” diye konuştu.

Taraftar desteğinin önemine dikkati çeken Kaynak, “Müsabakanın seyir zevkinin yüksek, mücadele düzeyinin üst seviyelerde olmasını istiyoruz. Kazanmak için her şeyinizi ortaya koysanız da kaybedebilirsiniz. Önemli olan adil ve kaliteli bir müsabaka olması” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ