logo

reklam
22 Kasım 2015

Tokatspor Teknik Direktörü Bulut, istifa etti

TOKAT (Samsunyerelhaber) – Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tokatspor’un teknik direktörü Mehmet Bulut, istifa etti.

Bulut, Tokatspor’un sahasında karşılaştığı Amed Sportif Faaliyetler maçının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “kulüpte kaos, ilgisizlik ve alakasızlığın olduğunu” iddia etti.

Kulübün ekonomik sıkıntılarla boğuştuğunu belirten Bulut, “Bizim muhatap olacağımız kimse yok. Sabır da bir yere kadar. Ben dört buçuk aydır maaş almıyorum. Futbolcu kardeşlerim de öyle, alacakları var. Sabır bir yere kadar. Biz kesinlikle paragöz kimseler değiliz. Paragöz olsak bir ay geçtiği zaman bunları söylerdik” dedi.

Bulut, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz dört buçuk aydır para almıyoruz buradan. Bunu herkesin bilmesini isterim. İlgisizlik, alakasızlık ve kendimize bir muhatap bulamamamız bize pahalıya mal oldu. Puan olarak da pahalıya mal oldu. Bizim de bir yere kadar tahammülümüz var. O bakımdan bugüne kadar bize destek veren taraftarımıza, Tokat’ımıza, herkese teşekkür ederim. Bugünden itibaren görevi bırakmış bulunuyorum. İstifa ediyorum. Bundan sonra da Tokatspor’a başarılar diliyorum.” 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ