logo

reklam
27 Kasım 2015

Terme Belediyesi paletli ekskavatör aldı

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Terme Belediyesince araç parkına son teknolojiyle donatılmış paletli bir ekskavatör ekledi.

Terme Belediyesi, hizmet alanının genişlemesiyle vatandaşlara daha verimli, daha etkin ve daha hızlı hizmet sunmak amacıyla araç parkına son teknolojiyle donatılmış paletli bir ekskavatör kazandırdı.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin dağlık alanlardan oluştuğunu belirterek, “Büyükşehir Yasası ile 76 mahallemize hizmet veriyoruz. Buralardaki yol yapımlarında küçük iş makineleri ile yol genişletmek, büyük kanallar açmak hem iş hem de zaman kaybı oluşturmaktaydı. Yeni makinemizle hizmetlerimiz daha hızlı olacak. Söz verdiğimiz bütün büyük projeler ve hizmetler gerçekleştirilecek. Halkımızın sıkıntılarının üstesinden geleceğiz” dedi.

Bir pikap, 2 iş makinesi, 4 damperli kamyon, bir dorse, bir mini damperli çöp toplama aracı da satın aldıklarını ve yakın zamanda işlemlerin tamamlanarak Terme Belediyesi hizmetlerine dahil edileceğini bildiren Kul, “Satın alınan araçlar ile belediye çalışmaları daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Böylece sıkıntı çekmeden ve yatırımlarımızı aksatmadan belediye olarak asli görevlerimizi yerine getirmenin mutluluğu içinde olacağız. Yeni araçlarımızın Termeli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ