logo

reklam
03 Aralık 2015

Şekerbank’a, Midas Awards’tan 3 ayrı ödül

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Şekerbank, “Tweet Köy” projesiyle finansal reklam ve pazarlama yarışması olan Midas Awards 2015’te  2 altın ve 1 gümüş ödül kazandı.

Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre, banka, “Aile Çiftçiliği” reklam kampanyası kapsamında gerçekleştirilen “Tweet Köy” projesiyle Midas Awards 2015’te 3 ayrı ödüle layık görüldü. Şekerbank böylece, söz konusu yarışmada Türkiye’den en çok ödül alan banka oldu.

Bankaya proje kapsamında, “İnteraktif Kampanya” ve “Düşük Bütçeli Kampanya” kategorilerinde altın, “Outdoor” kategorisinde ise gümüş ödül verildi.

Midas ödülleriyle “Tweet Köy” projesinin aldığı ödül sayısı, 5’i yurt dışından olmak üzere toplamda 11’e ulaştı.

 

– Tweet Köy projesi

 

Şekerbank, üretimin sürdürülebilirliği için “çiftçiler toprağını, köyünü bırakıp gitmesin” amacıyla yola çıkarak, geçen yılın kasım ayında “Aile Çiftçiliği” projesini başlatmıştı.

Proje kapsamında “#senbırakıpgitmediye” etiketiyle çiftçilere iletilen mesajların, gerçek sahiplerine doğrudan ulaştırılması fikrinden harekete geçen banka, Twitter mesajlarını tabelalara bastırarak köylerin en merkezi yerlerine, evlerin ya da çeşmelerin duvarlarına asmıştı.

Böylece çiftçilere atfen yazılan 10 binin üzerindeki tweet, köylere ulaştırılmıştı.

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ