logo

reklam
02 Aralık 2015

Samsunyerelhaber’dan Çorum Valisi Kara’ya ziyaret

ÇORUM (Samsunyerelhaber) – Anadolu Ajansı (Samsunyerelhaber) Samsun Bölge Müdürü İsa Sansar, Çorum Valisi Ahmet Kara’yı ziyaret etti.

Adana Bölge Müdürlüğünden Samsun Bölge Müdürlüğüne atanan Sansar, makamında ziyaret ettiği Vali Kara’a Samsunyerelhaber’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Samsun Bölge Müdürlüğüne Kastamonu, Amasya, Sinop, Tokat, Çorum ve Çankırı illerinin bağlı olduğunu ifade eden Sansar, “Samsunyerelhaber olarak sizin çalışmalarınızı büyük sorumluluk çerçevesinde gür bir şekilde duyurmak istiyoruz. Bu konuda sağ olun, destek veriyorsunuz, desteklerinizin devamını bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kara, Anadolu Ajansı’nın kendileri için çok önemli bir kurum olduğunu vurguladı.

Anadolu Ajansı’nın yaptığı çalışmaları izlediklerini ifade eden Kara, “Valilik olarak yapılan çalışmaların duyurulması için verilen destek için teşekkür ediyoruz. Anadolu Ajansı sayesinde haberlerin hızlı ve tarafsız bir şekilde ülke geneline duyurulması gerçekleştiriliyor” diye konuştu.

Sansar, ziyaretinin anısına Kara’ya Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan 2014 yıllığını hediye etti.

Ziyarete Çorum muhabirleri Gazi Nogay ve Kemal Karadağ da katıldı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ