logo

reklam

Samsunda Meteor Panigi

Samsun’daki patlamanın sırrı hala çözülemedi. 3 ilçeden duyulan patlama ile ilgili vatandaşlar arasında metor düşmesi iddiası konuşuluyor.

Çarşamba ilçesinde bugün öğlen saatleri sıralarında meydana gelen peşpeşe 3 patlama sesi korku ve paniğe neden oldu. Patlamaları duyan vatandaşlar polisi ve itfaiye ekiplerini arayarak kendilerini sokağa attı. Olayla ilgili araştırma yapan Emniyet ekipleri, itfaiye ekipleri ve AFAD henüz somut bir bilgiye ulaşmadı. Ekiplerin teyakkuzda olduğunu gören ilçede yaşayan vatandaşlar ortaya çeşitli iddialar attı.
Vatandaşlar arasında doğalgaz patlaması olduğu iddia edildi ancak Botaş’ın yaptığı açıklamaya göre doğalgaz ile ilgili bir problem olmadığı söylendi. İlçe Kaymakamlığı ise meteor düşmesi ihtimali üzerinde yoğunlaşıyor. Deprem ile ilgili yapılan iddialar da ise Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nde böyle bir deprem kaydı olmadığı öğrenildi.
3 ilçede duyulan patlamayla ilgili vatandaşlar arasında; meteor düştüğü, doğalgaz borusu patlaması, uçak düşmesi, bomba düştüğü ve deprem olduğu konuşuluyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ