logo

reklam
30 Kasım 2015

Safranbolu Muhtarlar Derneğinden ziyaret

KARABÜK (Samsunyerelhaber) – Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz ve yönetimi, Karabük Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’u ziyaret etti.

Uzun, burada yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Muhtarlarla başarılı çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Uzun, “Karabük ve Safranbolu’da muhtarlarımızla çok iyi diyalog halindeyiz. Sıkıntılarımızı bir araya gelerek görüşebiliyor ve bunları çözebiliyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmaları bundan sonra da yapacağız” ifadesini kullandı.

Yavuz da İl Özel İdaresi’nin başarılı çalışmalar yaptığını anlattı.

Çalışmaları yakından takip ettiklerine işaret eden Yavuz, muhtarlar olarak İl Özel İdaresi’ne ellerinden gelen desteği verdiklerini kaydetti.

Daha sonra Yavuz, başarılı çalışmalarından dolayı Uzun’a plaket verdi.

Güncelleme (1 Aralık 2015, 10:30):

KARABÜK (Samsunyerelhaber) – Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz ve yönetimi, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy’u ziyaret etti.

Aksoy, yaptığı konuşmada, muhtarların hizmet anlamında yapılan çalışmalara destek vermek adına büyük çabalar sarf ettiklerini söyledi.

Muhtarlarla mahallelerde yapılan hizmetlerin yönlendirilmesi hususunda yakın temasta olduklarını ifade eden Aksoy, “İnşallah yeni yönetim kuruluyla çok daha güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Özellikle şehir merkezindeki mahallelerde bütçelerinin de fazla olmadığı için mesailerinin yüzde 90’ını gönüllülük esasıyla yaptıklarını da bilmekteyiz” diye konuştu.

Yavuz da  Aksoy’un yoğun bir tempoyla çalıştığını belirtti.

Aksoy’un Safranbolu’ya hizmet için çabaladığını vurgulayan Yavuz, “Bu yoğun tempoda da bir araya gelme fırsatımız olmamıştı. Nihayet başkanımızı yönetim kurulumuzla birlikte ziyaret ediyoruz. İnşallah kendisinden bazı taleplerimiz de olacak. Bizleri kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ