logo

reklam
28 Kasım 2015

Prof. Dr. Kulaçoğlu, yeni kitabı için imza günü düzenledi

TRABZON (Samsunyerelhaber) – Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu,  “Hep Uzağa Pek Ağır” isimli yeni kitabı için imza günü düzenledi.

Zorlu Grand Otel’de düzenlenen programda okuyucuların kitaplarını imzalayan Prof. Dr. Kulaçoğlu, moderatörlüğünü Serkan Türk’ün yaptığı söyleşide de kitabının içeriğiyle ilgili bilgiler verdi.

Prof. Dr. Kulaçoğlu, futbol yazarlığı ve televizyon yorumculuğunun yanı sıra  “Fırtına, İhtilal, Efsane: Trabzonspor”, “Ameliyat Masası”,  “Dünya Kupası” isimli kitapları çıkardığını, “Karardı Karadeniz” adlı kitapta ise bir hikayesiyle yer aldığını belirtti.

Bu kitabında ise hem kendisinin yaşadığı hem de gözlemlediği çeşitli olayları hikayeleştirdiğini ifade eden Prof. Dr. Kulaçoğlu, “Trabzonspor ve Dünya Kupası kitabını yazmamın ardından Karardı Karadeniz kitabında bir hikayem yer almıştı. Aslında ilk projem 2011 yılından sonra Trabzon’da geçen ve şike sürecine gönderme yapan bir roman projesiydi. Ancak bu proje şuanda duruyor. Çünkü roman başka birşey ve zamanım olmadığı için şuana kadar yapamadım” diye konuştu.

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ