logo

reklam

Muharrem GÖKSEL Ladik ve Kavak Seçim Bürolarında Konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla Ladik ve Kavak ilçesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürolarının açılışında konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, muhalefetin seçim beyannamelerini sert dille eleştirdi.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,  AK Parti Samsun 25. Dönem Milletvekili adayları, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve partililerimizin katılımlarıyla Ladik ve Kavak ilçesi’nde Seçim İrtibat Büroları’nın açılışları halk tarafından geniş bir katılımla bugün gerçekleştirildi.  Ladik ve Kavak ilçelerinde Seçim İrtibat Büroları açılışları öncesinde coşkulu bir kalabalığa konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, muhalefetin seçim beyannamelerini sert dille eleştirdi. AK Parti’nin ‘Milleti yaşat ki, devlet yaşasın’ düsturuyla hareket ettiğini söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Biz, ’Milleti yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla hareket ediyoruz. Bunu böyle bilin. Sizden sadece gerçekleri görmenizi istiyorum. ‘2 maaş ikramiye, şu kadar emekli maaşı ya da bu kadar asgari ücret’ gibi sözlere kanmayın. Bunları yapabilecek parayı nereden bulacaklar?. Öyle bir şey yok. Bir tane notere gidiyor, noter tasdik ediyor. Noter mi verecek parayı? Böyle bir şey yok. Devleti ve Türkiye’yi yeniden IMF’ye muhtaç edecekler asıl amaç bu. Az zincirlerimizi ve kabuğumuzu kırdık, az toparlanmaya yükselmeye başladık. Onlarda yeniden teslim etmeye çalışıyorlar memleketi. Aman gözünüzü açın. İstikbaliniz ve istikbalimiz için AK Parti’ye her zaman destek olun bizde size gereken her türlü hizmeti yapalım. Yine önümüzde bir seçim ve yine her zaman olduğu gibi sizlerin huzurundayız. Bizlere desteklerini her zaman en yüksek şekilde ilettiniz. Bu seçimde de inşallah sizlerden en yüksek oranda oy istiyoruz. Bu seçim çok önemlidir.  Bizim Türkiye’de 400 milletvekili hedefimiz var. Bu hedefe ulaşmak için Samsun ve ilçelerinin üzerine düşeni yapacak ve inşallah Samsun’da 9 adayımızın hepsini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yollayacağız. Bunlar sizlerin sayesinde olacak desteklerinizi yine bekliyoruz. Sevgili hemşehrilerim sizleri yalanlarla ve dolanlarla kandırmaya çalışıyorlar. AK Parti size hiçbir zaman yalan söylemedi. Yapamayacaklarımızı hiçbir zaman söylemedi. Biz her zaman sizlerle olduk sizlerle bütünleştik böylede olmaya devam edecek. 9 tane adayımız huzurunuzda bunlara Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’da dahil. Bu adaylarımız yeniden sizlere hizmet etmek için sahaya çıktılar. Sizin desteğinizle bunları TBMM’ne yollayıp inşallah hizmetlerimizi arttıracağız” dedi

Her iki ilçede de miting havasında geçen konuşmaların ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ve AK Parti 25. Dönem Milletvekillerimizin katılımlarıyla Ladik ve Kavak İlçesi İlçe Seçim İrtibat Büroları’nın açılış kurdelesi kesildi. Açılışların ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe teşkilat başkanları ve partilerle esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ