logo

reklam
27 Kasım 2015

Memur-Sen Alaplı İlçe Başkanlığına Murat Asma seçildi

ZONGULDAK (Samsunyerelhaber) – Eğitim Bir-Sen Alaplı temsilcisi Murat Asma’nın, Memur-Sen Alaplı İlçe Başkanlığına seçildiği bildirildi.

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Alaplı İlçe Başkanı Murat Asma, gazetecilere yaptığı açıklamada, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı iş kollarından Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen ve Diyanet-Sen İlçe Başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda oy birliği ile Alaplı Memur-Sen İlçe Başkanlığına seçildiğini söyledi.

Kendisini bu göreve layık gören ilçe başkanlarına teşekkür eden Asma, “850 bin üyesi bulunan Türkiye’nin en büyük konfederasyonunun Alaplı ilçe temsilcisi olmanın, yükümüzü ve sorumluluğumuzu iki kat daha arttırdığının farkında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Konfederasyonumuzun ve sendikalarımızın ilkeleri doğrultusunda Türkiye’nin özgürleşmesi ve çalışanlarımızın özlük haklarının korunma ve gözetilmesi hususunda bu çatıda birleşmenin tek vücut olmanın bu mücadelede gücümüzü arttıracağına gönülden inanıyorum. Bu duruş mücadelesinde tüm kamu çalışanlarını yanımızda olmaya ve Memur-Sen çatısı altında bu ülkü doğrultusunda yürümeye davet ediyorum” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ