logo

reklam

Kliksa.com, Manisa’nın online alışveriş haritasını çıkardı

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Kliksa.com verileri doğrultusunda Manisalılar en çok telefon, anne & bebek & oyuncak ve bilgisayar kategorilerinden alışveriş yapıyor.

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, Manisa’nın online alışveriş haritasını açıkladı. Buna göre, Manisalı tüketiciler telefon, anne & bebek & oyuncak, bilgisayar, oto aksesuarları ve elektrikli ev aletleri kategorilerine yoğun ilgi gösteriyor.

Ürün bazında ise akıllı telefon, bebek bezi, oto lastiği, televizyon ve USB bellek en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Manisa’da online alışverişin büyük bölümü sırasıyla Turgutlu, Akhisar, Soma, Salihli, Alaşehir, Demirci, Kula, Kırkağaç, Gördes ve Sarıgöl ilçelerinde gerçekleşiyor.

Manisalı kadınlar, en çok akıllı telefon, bebek bezi, televizyon, oyuncak ve parfüm satın alıyor. Kadınların yüzde 47’si alışverişlerini tek çekimle, yüzde 53’ü de taksitlendirerek gerçekleştiriyor. Erkekler ise sırasıyla akıllı telefon, oto lastiği, televizyon, USB bellek ve elektrikli süpürge tercih ediyor. Manisalı erkekler, alışverişlerinin yüzde 42’sini tek çekimle, yüzde 58’ini taksitlendirerek yapıyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ