logo

reklam

Kardemir Karabükspor’da Karşıyaka maçı hazırlıkları

KARABÜK (Samsunyerelhaber) – Kardemir Karabükspor, PTT 1. Lig’in 8. haftasında Karşıyaka’yla yapacağı maçın hazırlığını sürdürdü.

Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde, teknik direktör Elvir Baliç yönetiminde yapılan iki saatlik antrenmana, izinli olan Iancu, Kokalovic, Ionut, Zenke ve Alexe katılmadı. Sakatlığı olan Fatih Candan ve Kerim Zengin takımdan ayrı çalıştı.

Elvir Baliç, Samsunyerelhaber muhabirine yaptığı açıklamada, lige verilen arayı iyi değerlendirip, iç sahadaki Karşıyaka maçında galibiyet için ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını ifade etti. 

Güncelleme (12 Ekim 2015, 16:40):

KARABÜK (Samsunyerelhaber) – Kardemir Karabükspor, PTT 1. Lig’in 8. haftasında Karşıyaka ile yapacağı maçın hazırlığını sürdürdü.

Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde, teknik direktör Elvir Baliç yönetiminde yapılan idman, ısınma hareketleriyle başladı.

İki saat süren ve teknik çalışmanın yapıldığı antrenmana bütün futbolcular katıldı.

Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Samsunyerelhaber muhabirine yaptığı açıklamada, kendileri için önlerindeki iki maçın önemli bir viraj olduğunu söyledi.

Bu virajın ilk halkasının sahalarındaki Karşıyaka maçı olduğunu vurgulayan Tankut, bu maçtan galibiyetle ayrılarak ikinci halka olan Samsunspor maçına moralli gitmek istediklerini kaydetti.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ