logo

reklam
11 Eylül 2015

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Müşterek Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı, yapıldı.

Havza TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Havza TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Acar, Başkan Yardımcısı Aydın Kaya, Meclis Başkanı Mustafa Başaran ile meslek komitesinin temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Acar, toplantının amacının meslek komitelerinde sektörlerine ilişkin sorunlarını ve çözüm önerilerini ele almak olduğunu söyledi.

Toplantı ile 5 meslek komitesi ile ilgili sorunlar ve bu sorunların çözüm önerilerini alacaklarını anlatan Acar, “Bunlar odamız tarafından ilgili kurum ve kuruluşlara iletilecek ve takip edilecek. Bu nedenle üyelerimizin görüş ve önerilerini odamıza iletmesi büyük önem taşımaktadır. Yapılan çalışmalar hakkında kısa süre içerisinde bir rapor halinde yapılabilecekler konusunda sizlere bilgi verilecek” dedi.

Acar, toplantıda ayrıca Havza TSO’nun bir yıllık faaliyetleri hakkında da bilgi aktarılacağını kaydetti.

Konuşmaların ardından meslek komiteleri temsilcilerine slayt eşliğinde Havza TSO’nun bir yıllık faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi verildi, komite temsilcilerinden de sorunlar ve çözüm önerileri alındı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ