logo

reklam
19 Temmuz 2015

Havza İmam Hatip Lisesi mezunları, pilav gününde buluştu

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Havza İmam Hatip Lisesi mezunları, bu yıl dördüncüsü düzenlenen pilav gününde bir araya geldi.

Havza İmam Hatip Lisesi Bahçesinde, Havza İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğince düzenlenen etkinliğe, MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Samsun Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Yetik, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Dernek Başkanı Kudret Ergül, okul yöneticileri, mezunlar ve davetliler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan Milletvekili Usta, buluşmanın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Belediye Başkanı İkiz ise gelecek yılki etkinliğe tüm mezunları beklediklerini ifade ederek, “Sizlerin Havza’ya yapacağınız katkı çok önemli. Havza Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanındayız. İnşallah bir dahaki yıl hayırsever vatandaşlarımızın katkısıyla yapılan öğrenci yurdumuzun da hizmete girmesiyle okulumuz daha da başarılı bir eğitim kurumu olacak” diye konuştu.

Dernek Başkanı Ergül, derneğin faaliyetlerini anlatarak, “Okulumuzun bu günlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ