logo

reklam
30 Nisan 2015

Genel seçimlere doğru

GİRESUN (AA) – MHP Giresun Milletvekili adayı Orhan Erzurum, seçim çalışmalarını en ciddi yürüten partinin kendileri olduğunu öne sürdü.

Erzurum, bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, Giresun’u karış karış gezdiklerini, gidilmedik kapı sıkılmadık el bırakmadıklarını belirtti.

Giresun’da mutlaka bir milletvekili çıkaracaklarını vurgulayan Erzurum, “Son yapılan kamuoyu yoklamaları halkımızın bizlere verdiği desteği göstermektedir. 7 Haziran genel seçimlerinin sonucu şu anda AK Parti 2, MHP 1, CHP 1 olarak görünmekte. Bu da bizim bir milletvekili çıkaracağımız anlamına geliyor” dedi.

Erzurum, Giresun halkının kendilerine yoğun destek gösterdiğini ifade ederek, “MHP geçmişte iki dönem Giresun’dan milletvekili çıkarmıştır. En son yapılan seçimi baz alacak olursak, MHP’nin bir milletvekili garantidir. Bizim hedefimiz Giresun’dan bir milletvekili çıkarmak değildir. Birinci parti olmaktır. Bunun için çalışıyoruz. Bizim için benim milletvekili olmamdan ziyade, partimizin tek başına iktidar olmasıdır. Bizim için bir oy, oydur ona göre hareket ediyoruz, ona göre çalışıyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ