logo

reklam
16 Ekim 2015

Genel seçimlere doğru

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Yeniden aday gösterilen AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, memleketi Kavak ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

AK Parti’nin çalışma programı hakkında bilgi veren Kurt, yüzde 15 olan sosyal güvenlik destekleme priminin önce yüzde 10’a çekildiğini, bu miktarın da tamamen kaldırılmasıyla çalışan emekli memurların aylıklarında yüzde 10 artış olacağı kaydetti.

AK Parti’nin 1 Kasım’da yapılacak seçimlerde tek başına iktidara gelmesi için esnaftan destek isteyen Kurt, “7 Haziran seçim sonuçlarının neler getirdiğini hep birlikte gördük. Seçmenlerimiz, 7 Haziran’da yapılan seçim sonuçlarına göre koalisyon hükümeti kurulmasını öngördü. Ancak bu mümkün olmadı. Diğer partiler, koalisyon hükümeti kurulmasına yaklaşmadı. Bu memleketin koalisyon değil, tek partili iktidara ihtiyacı var” dedi. 

AK Parti’nin 13 yılda pek çok hizmet yaptığını anlatan Kurt, “Bunu  çevrenize dostunuza, akrabalarınıza, kararsızlara anlatınız. 1 Kasım’da AK Partiye oy vermelerini sağlayalım. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’yi hiç bir partiye muhtaç etmeden tek başına iktidara                       getirelim” diye konuştu.

Kurt’un esnaf ziyaretine Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ile partililer de katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ