logo

reklam
04 Mayıs 2015

Genel seçimlere doğru

SAMSUN (AA) – AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, “Atakum ilçesindeki hızlı değişimin destekçisi olacağım” dedi.

Karaaslan seçim çalışmaları kapmamında, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.

Taşçı’dan Atakum Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi alan Karaaslan, belediye personelini de ziyaret ederek destek istedi.

Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Şehrimizin her ilçesi ayrı bir güzellik. Atakum ilçesi de bu anlamda şehrimizin önemli bir markasıdır. Bu markanın daha değer kazanması için mücadele eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın başarılı çalışmalarını takdir ediyorum. AK belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisini de Atakum ilçesinde görüyoruz. Halkımızın desteği ile mecliste milletvekili olarak görev yapmaya başladığım zaman ben de bu hızlı değişim ve gelişime katkı sağlayacağım. Atakum ilçesindeki hızlı değişimin destekçisi olacağım.” 

Karaaslan’ın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Taşçı’da şöyle konuştu:

“İlçemizde hızlı bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Bu değişimi ve gelişimi daha da hızlandırmak için çalışıyoruz. Projelerimiz ve çalışmalarımızla yarınları planlıyoruz. İlçemize yapılacak yatırımlarda Ankara desteği de şart. Bu bağlamda AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan’ın projelerimize destekçi olacağına inanıyoruz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ