logo

reklam
04 Mayıs 2015

Genel seçimlere doğru

SAMSUN (AA) – MHP Vezirköprü Seçim Bürosu, İl Başkanı Ömer Süslü ve MHP Samsun 1. sıra Milletvekili adayı Erhan Usta’nın katılımıyla Hükümet Konağı karşısında bulunan binada açıldı.

MHP İlçe Başkanı Hasan Budak, açılışta yaptığı konuşmada ilçenin sorunlarına değindi.

Budak, “12 yıldan beri hep istikrar sürsün dediler ama Vezirköprü’de istikrar sürmedi. Çiftçimiz, hayvancılık yapan besicilerimiz, memurumuz, emeklimiz perişan. Kurum ve kuruluşlarda çalışan insanlarımız da huzursuz ve mutsuz. Gördüğünüz gibi istikrar sürmedi. Vezirköprü gençliği iş bulmak için ailesinden ayrılarak gurbet gurbet dolaşıyor. Bu gidişe 7 Haziran’da dur dememiz gerekiyor. İstikrarın sağlanması için Milliyetçi Hareket Partisi’nde birleşmemiz gerekiyor” dedi.

Vezirköprü Devlet Hastanesi’nin ek binasının MHP Hükümeti zamanında yapıldığını söyleyen MHP İl Başkanı Ömer Süslü ise şunları dile getirdi:

“2002 yılında MHP hükümeti döneminde sağlık bakanımız buraya gelerek hastanemize ek bina sözü vermişti. Dokuz ay gibi kısa bir sürede de ek binanın hizmete açılmasını sağlamıştı. Şimdi bakıyorum Vezirköprü’de 5 yıl önce yeni hastane sözü verilmiş. Ama 5 yılda ancak temel atılmaya başlanmış. Dokuz ay nerede 5 yıl nerede? Sizleri kandıranlara oy vermek yerine, sözünü tutan Milliyetçi Hareket Partisi’ne desteğinizi verin.  Feryat etmeyi bırakalım ve Türk milletine hizmet etmeye başlayalım. Adaylarımızın hepsi bakanlık yapabilecek kapasitededir. “

Usta ise hiçbir taahhüdü seçim beyannamesine koymadıklarını ve kısa vadede bütün vaat ettiklerini gerçekleştireceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelesini MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, İlçe Başkanı Hasan Budak ve Milletvekili adayı Erhan Usta kesti. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ