logo

reklam
03 Mayıs 2015

Genel seçimlere doğru

TRABZON (AA) – AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, akşamdan sabaha hedef koyulamayan Türkiye’de, artık 2023 hedeflerinden 500 milyar dolar ihracat düşündüklerini belirtti.

Balta, yaptığı yazılı açıklamada, seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulunarak, siyaseti doğru yapan, halkta karşılığı olan güçlü bir AK Parti olduğunu ifade etti.

AK Parti’nin kurulduğu ilk yıldan itibaren Trabzon’un ve Türkiye’nin güvenini ve desteğini kazandığını vurgulayan Balta, şunları kaydetti:

“Özellikle Trabzon’umuz her seçimde oylarını daha da artırarak güven ve istikrardan yana olduğunu göstermiştir. Birbirinden değerli 6 adayımız var. 6 adayımıza karşı tüm ilçelerimizde güven, hoşgörü ve sempati artarak devam ediyor. Çalıştığımız alanlarda bunu görüyoruz. Trabzon’da AK Parti olarak bir hedefimiz var. Trabzon’u 6-0 AK Parti alacak hedefi doğrultusunda çalışmalarımız var. Kısır çekişmelerle, iftiralarla, kişilik karakterleri ile veya kişilik haklarına dokunmadan bir siyasi anlayışın bu şehirde yerleşmesini istiyoruz. “

Balta, önümüzdeki günlerde yapacaklarını da ortaya koyacaklarını anlatarak, “İnşallah bundan sonra hemşehrilerimizin özlediği, beklediği, hayal ettiği projeleri gerçekleştirmek için 6 adayımızla, Başbakanımız ve bakanlarımızla bunları gerçekleştirmek için canla başla çalışacağız. Saha çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İnşallah halkımızın AK Parti’ye olan güveni ve teveccühü ile önümüzdeki genel seçimlerden de çok büyük zaferle çıkarak yine tek başına iktidara gelecek ve ülkemizdeki güven ve istikrarla güzel günler görmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin hedefleri olduğuna işaret eden Balta, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Akşamdan sabaha hedef koyulamayan ülkemizde artık 2023 hedeflerinden 500 milyar dolar ihracat düşünüyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideri başımızda, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu her alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bir kişi, ekibimiz mükemmel. Halkımızın güç birliği içinde bizlere sahip çıkacaklarını ve sandıktan güçlü bir şekilde çıkıp Ankara’ya bir mesaj vereceklerini düşünüyorum. Siz güç ve destek verin, sizleri mahcup etmeyeceğiz. Çok çalışarak bütün taahhüt ettiklerimizi Allah’ın izniyle bir bir yerine getireceğiz. Bu süreç içerisinde bu hizmetlerle beraber, hep birlikte mutlu olacağız. Kendimizi değil bizden sonra gelecek olan genç nesilleri düşünmeliyiz. Bizden sonra gelecek nesillere yaşanabilir huzurlu bir Trabzon, huzurlu bir Türkiye bırakmak için çanla başla çalışacağız.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ