logo

reklam
16 Ekim 2015

Genel seçime doğru

TRABZON (Samsunyerelhaber) – MHP Trabzon Milletvekili adayı Yavuz Aydın, “Gençlerimize vekil değil, ağabey olarak örnek olmak istiyorum” dedi.

Aydın, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekilliğinin vatandaşlara hizmet edebilmek için geçici bir araç olduğunu ifade eden Aydın, “Amacımız ise sadece ve sadece özelde Trabzon’umuza ve ülkemize, genelde ise insanlığa hizmet edebilmektir. Allah nasip eder de Yavuz Aydın Trabzon’un milletvekili olursa tüm hemşehrilerimin hizmetine koşacak, özellikle işsizlik pençesinde kıvranan gençlerimizin ağabeyi ve destekçisi olacağım. Gençlerimize vekil değil, ağabey olarak örnek olmak istiyorum” diye konuştu.

Aydın, MHP’nin seçim vaatlerinde gençlere yönelik önemli ayrıcalıklar olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:

“Bu ülke için okuyan, hizmet sevdasındaki üniversite gençlerimize 10 bin lira değerinde kupon vereceğiz. Öğrenimleri boyunca ihtiyaçlarını kendileri karşılayacak, kimseye muhtaç olmayacaklar. İş kuracak gençlerimize 50 bin liraya kadar yarısı hibe, geri ödemesiz kredi vereceğiz. Her ailede en az bir kişiye iş imkanı sağlanacak. İmkan sağlanana kadar aileye her ay 700 lira maaş yardımı yapılacak. İşsiz gençler ceza ödemeden aile sigortasından yararlanacak. Evlenecek gençlere 10 bin lira faizsiz kredi verilecek.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ