logo

reklam
15 Ekim 2015

Genel seçime doğru

GİRESUN (Samsunyerelhaber) – AK Parti Giresun Milletvekili adayı Cemal Öztürk, Yağlıdere ilçesinde Gençlik Kolları tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

İlçede bir tesiste gerçekleştirilen toplantıda konuşan Öztürk, “AK Parti’nin güçlenmesini Türkiye’nin güçlenmesi, AK Parti’nin zayıflaması Türkiye’nin zayıflaması demektir” dedi.

Öztürk, 7 Haziran’da Türkiye’nin yol kazası yaşadığını dile getirerek, şunları kaydetti:

“Tek başına iktidara gelemedik. Bir şefkat tokatı yedik. Bizler bu seçimde dersimizi iyi çalıştık. İyi dersler çıkardık ve yeniden ilk günkü aşkla ‘Haydi Bismillah’ deyip yola koyulduk. 1 Kasım’da Giresun’da en iyi sonucu alacağız. İnşallah Giresun’dan 4 milletvekili arkadaşımız Meclis’e gidecektir. AK Parti Giresun’dan 4 milletvekili gönderirse Türkiye de anayasayı değiştirebilecek ölçüde milletvekili sayısına erişmiş olur. Şu anki anayasa Türkiye’ye dar geliyor.”

Toplantıya, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Temel Işık, İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Bayram, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Karakuşlu, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Oflu, belediye encümenleri ile partililer katıldı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ