logo

reklam
12 Ekim 2015

Genel seçime doğru

BARTIN (Samsunyerelhaber) – AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 1 Kasım seçim sonuçlarının, sırtını terör örgütüne dayayanlara önemli bir cevap olacağını bildirdi.  

Tunç, yaptığı yazılı açıklamada, 7 Haziran seçimleri sonrası AK Parti’nin milletin sandıkta verdiği mesajı aldığını belirtti.

AK Parti’nin koalisyon için elinden gelen gayreti gösterdiğini vurgulayan Tunç, muhalefet partilerinin ise ellerini taşın altına koymak istemediğini savundu.

Tunç, 1 Kasım seçimlerinde de aynı tabloyla karşılaşılmaması için tek başına iktidarın şart olduğunu, bunun da ancak AK Parti ile sağlanabileceğini kaydederek, “7 Haziran sonrası puslu havayı fırsat bilen terör örgütleri de harekete geçti. Çözüm sürecini ülkemizi terörden kurtarmak için başlattık. Kürt kökenli vatandaşlarımızın demokratik hakları ile ilgili tüm değişiklikler yapıldı. ‘Kürt sorunu’ diye bir sorun ortada kalmamışken, terörü yeniden başlatan terör örgütüne karşı yürütülen başarılı operasyonlar sayesinde 4 binden fazla terörist öldürüldü. Terörün beli kırıldı. İnşallah başı da ezilecek. Ülkemizi terörden arındırıncaya kadar bu kararlı mücadelemiz devam edecek. 1 Kasım seçimleri sırtını terör örgütüne dayayanlara da çok önemli bir cevap olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ