logo

reklam
05 Mayıs 2015

Genel seçime doğru

 

TRABZON (AA) – AK Parti Trabzon milletvekili adayı Muhammet Balta, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin büyük önem arz ettiğini belirterek, “Milletimiz inşallah Trabzon’da 6’da 6 yapıp Meclis’e bizleri çok güçlü gönderecek” dedi.

Balta, seçim çalışmaları kapsamında Araklı ilçesine bağlı Yolgören Mahallesi’nde muhtarlarla toplantıda bir araya geldi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclisi üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Balta, yeni Türkiye için yola çıktıklarını belirterek, “Bu topraklarda yaşayan vatandaşların ayrım yapılmaksızın refah ve huzur içinde yaşayabileceği yeni bir Türkiye. Bugüne kadar bu millet bu partiye güvendi. Kentlerin kalkınması için birçok adım atıldı ama yetmez. Dahası bu milletin hakkı çünkü” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin yeni bir anayasaya ihtiyacı olduğunu dile getiren Balta, “Yeni Türkiye diyoruz. Büyük Türkiye diyoruz. Lakin önümüzde darbeci zihniyetlerden kalma bir anayasa olduğu müddetçe bazı noktalarda tıkanıklıklar yaşıyoruz. Bunun için de AK Parti olarak topyekün çalışma başlattık” diye konuştu.

Balta, yerelde Trabzon ve ilçelerinin ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini kaydederek, “Ben sizin evladınızım. Araklı’dan gelen talepleri ve ilçenin ihtiyaçlarını gidermek için var gücümle çalıştım, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Milletimiz inşallah Trabzon’da 6’da 6 yapıp Meclis’e bizleri çok güçlü gönderecek. Biz sizlere inanıyoruz. Büyük bir zaferle Meclis’e girerek Araklı ve Trabzon’un gür sesi olacağız” dedi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ