logo

reklam
05 Mayıs 2015

Genel seçime doğru

TRABZON (AA) – AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adnan Günnar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçabaat’ta esnafı ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında uğradığı pide salonunda hamur tezgahının başına geçerek pide pişiren Günnar, siyasetin mutfağında yetiştiği için mutfağı çok iyi bildiğini ve elinden her işin gelebileceğini ifade etti.

Günnar, AK Parti’nin Trabzon’daki seçim sloganının “Horon başlıyor” olduğunu belirterek, “Trabzon’da horon halkamız her geçen gün büyüyor. Horon başladı ve herkesi bu horon halkasına davet ediyoruz. Halkamız daha da büyümelidir” dedi.

AK Parti’nin daima adalet ve kalkınmayı ilke edindiğini dile getiren Günnar, “Türkiye’de son 13 yıldır kalkınma alanında yapılan hamleler ortada. Bizler vatandaşımız için gece günü koşmaya hazırız. Milletimizle beraber demir işler gibi Yeni Türkiye’yi şekillendireceğiz. Biz buraya sizler için ve hizmet için geliyoruz. Hükümetimiz inşa ettiği hiçbir işi yarım bırakmadı. Şantiyelerimizde işlerimiz aksamadan sürüyor. Trabzon’un her yeri adeta şantiye oldu” diye konuştu.

Seçmenin AK Parti’ye olan ilgi ve güveninin arttığını ve istikrarı bozmak istemeyeceklerini kaydeden Günnar, AK Parti’nin yıllardır oylarını artıran bir parti olduğunu, bu seçimde AK Parti’nin Trabzon’dan 6 milletvekili çıkarabileceğini söyledi.

Günnar, ilçenin Özakdamar ve Akdamar mahallelerini de ziyarat ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ