logo

reklam

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun’da

SAMSUN (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Bu milletin değerlerine, vatandaşın malına mülküne zarar veren, demokrasi dışı yoldan eylem yapanlar kusura bakmasınlar, onlar hukukun kendilerine vereceği cevaba ve cezaya katlanmak zorundalar” dedi.

Bafra’da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katılan Kılıç, milletin, Türkiye’nin 2023 hedeflerine giden atılımların temellerinin oluştuğunu söyledi.

Diklenmeden dik durduklarını belirten Kılıç, sadece bir kesime değil bütün Türkiye’ye hizmet etmeye talip olduklarını dile getirdi.

Kılıç, AK Parti için inanç ve etnik ayrımı olmadığını ifade ederek, herkesin bu vatanın parçası olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, herkesin devleti olduğunu kaydetti.

Bu birlik ve beraberlikle yollarına devam edeceklerini vurgulayan Kılıç, şöyle konuştu:

“Mecliste başarılı olamayanlar, sokakları terörize etmeye kalktılar. Meclise gelip de kürsü işgali yapan, milletvekili olduğunu söyleyen bir arkadaş gidip de ondan sonra sokakları terörize eden, vandallık yapanlarla el ele yürüdüğü zaman neye hizmet etmiş olur? Dünyanın pek çok farklı yerlerinde farklı şeyler olabilir. Onlar adlandırıldığı zaman, onlar vandal oluyor, Türkiye’de eğlence oluyor. Öyle birşey yok. Bu milletin değerlerine, vatandaşın malına mülküne zarar veren, demokrasi dışı yoldan eylem yapanlar kusura bakmasınlar, onlar hukukun kendilerine vereceği cevaba ve cezaya katlanmak zorundalar.”

Kılıç, beraberindeki diğer milletvekili adayları ve partililerle daha sonra Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ