logo

reklam
24 Kasım 2015

Evle takas edilen cep telefonu numaraları sahibinden.com’da

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Sahibinden.com’da satışa sunulan “özel” telefon hatları için ilan sahiplerinin bazıları ev, arsa veya araba takası da kabul ediyor.

Sahibinden.com’dan yapılan açıklamaya göre, e-ticaret platformunda satışa sunulan “özel” telefon hatları dikkati çekiyor. İlan sahiplerinin bazılarının ev, arsa ve araba takası da kabul ettiği telefon hatlarının fiyatları 100 liradan başlayıp astronomik rakamlara kadar çıkıyor.

Yüksek fiyata satışa sunulanların çoğunda iyi pazarlık payı olduğuyla ilgili açıklamalar da bulunuyor. Söz konusu telefon hatları arasında 5XX 509 99 99 gibi seri numaraların yanı sıra şehir plaka ve telefon kodlarının bulunduğu özel numaralar da yüksek fiyatlardan alıcılarını arıyor.

Sahibinden.com’da Ankara’ya özel 5XX 312 06 06, Konya için 5XX 842 42 42, Adana’ya özel X01 01 01 gibi farklı şehirlerin telefon numaraları yer alıyor. Sahibinden.com’da satışı çıkarılan telefon numaralarına, “http://www.sahibinden.com/cep-telefonu-numara?sorting=price_desc” linkinden ulaşılabiliyor. 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ