logo

reklam
03 Aralık 2015

DenizBank, “GS Bonus Platinum” kartlara 4. yıldızı ekledi

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – DenizBank, Galatasaraylı taraftarlar için tasarladığı “GS Bonus Platinum” kartlarına özel tasarımlı 4. yıldızı ekledi. GS Bonus Platinum talebinde bulunacak müşterilere sunulacak yeni özel tasarımlı 4 yıldızlı kartlar, GS Bonus kartlar içinde en fazla avantaj sağlayan ürün olarak öne çıkıyor.

Platinum karta sahip taraftarlar birçok kampanya ve avantajlı indirimden faydalanırken kulüplerinin gelirine hiçbir ilave maliyet olmadan katkıda bulunmayı sürdürecek.

Banka sarı kırmızı renklere gönül veren taraftarlar için hazırladığı GS Bonus Platinum kartlarına özel tasarımlı 4. yıldızı ekledi. Yenilenen görseliyle sadece GS Bonus Platinum talebinde bulunan müşterilere sunulacak kartlar taraftarları bekliyor.

GS Bonus kartlar içinde avantaj sağlayan kart olan GS Bonus Platinum ile taraftarlar çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanırken, kulüplerine destek olmaya devam edecekler.      

 

– “Spor kulüplerimizin en büyük destekçisiyiz”

 

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede yenilenen yüzüyle 4 yıldızlı GS Bonus Platinum kartları Galatasaraylı taraftarların beğenisine sunduklarını söyledi.

Kulüplerin vasıtasıyla Türkiye’de sporun gelişimine katkıda bulunmanın kendilerine gurur verdiğini söyleyen Hıçkıran şunları kaydetti:

“Galatasaray da diğer kulüplerimiz gibi desteklemekten mutluluk duyduğumuz önemli camialardan. GS Bonus Platinum’u yepyeni 4 yıldızlı yüzü ile taraftarlara özel olarak sunmaktan heyecan duyuyoruz. Taraftarlar yeni kartlarıyla Takımın Kazandıkça Sen de Kazan ve diğer Galatasaray taraftar kampanyalarından ilave faydalar sağlayabiliyor. Öncelikli bilet satın alma hakkı, Suada Club-Galatasaray Adası havuzundan ücretsiz yararlanma, burada bulunan tüm restoran, gece kulüplerinde ve Reina’da yüzde 25 indirim, tüm Big Chefs restoranlarında yüzde 15 indirim avantajları taraftarları bekliyor. Taraftarlar bu indirim ve kampanyalardan yararlanırken kulüplerine de destek vermiş olacaklar, hem kazanacak hem de Galatasaray’a kazandıracaklar.”  

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ