logo

reklam
27 Kasım 2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’ta

BAYBURT (Samsunyerelhaber) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Erdoğan, Cumhuriyet Caddesi’ndeki Bayburt Valiliği önünde gerçekleştirilen toplu açılış töreninde halka hitap ettikten sonra aynı caddedeki Bayburt Belediye Başkanlığına geçti.

Belediye Başkanlığı girişinde Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve beraberindekilerin karşıladığı Erdoğan, burada kendisini karşılayanlar arasındaki eski Trabzonsporlu futbolcu Fatih Tekke ile kısa süre sohbet etti.

Basına kapalı olan ziyaret sonrası Belediye Başkanlığından ayrılan Erdoğan, Bayburt Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni’ne katılmak üzere üniversitenin Yeni Külliye Konferans Salonu’na gitti.

Erdoğan, salona gelirken kendisini yol kenarında bekleyip sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı.

Güncelleme (27 Kasım 2015, 19:25):

BAYBURT (Samsunyerelhaber) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Yakutiye Camisi’nde kıldı.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılış töreni ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Bayburt’ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Şehir stadyumundan, Cumhurbaşkanlığına ait otobüsle kent merkezine geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Yakutiye Camisi’nde kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bayburt Milletvekili ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş ve Belediye Başkanı Mete Memiş de eşlik etti.

Erdoğan, cami çıkışında kendisini bekleyen vatandaşları el sallayarak selamladı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ