logo

reklam
14 Temmuz 2015

Çorum’daki trafik kazası

ÇORUM (Samsunyerelhaber) – Çorum’daki trafik kazasında hayatını kaybeden 6 kişiden 4’ünün cenazeleri, defnedilmek üzere İstanbul’a gönderildi.

Çorum-Ankara karayolunun 30. kilometresinde iki hafif ticari aracın çarpışması sonucu ölen Zeki Kıvanç (53) ile Yavuz, eşi Gülcan ve annesi Elvan Ergül’ün cenazeleri, Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki otopsinin ardından yakınları tarafından teslim alındı.

Yavuz, Gülcan ve Elvan Ergül’ün cenazeleri aynı araca konulurken, Zeki Kıvanç’ın cenazesi başka bir araçla defnedilmek üzere İstanbul’a götürüldü.

Cenazelerin teslimi sırasında Elvan ailesinin yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. Gülcan Ergül’ün bir yakını, “Çocukların burada, onları bırakıp nereye gidiyorsun” diyerek ağladı.

Kazada hayatını kaybeden Zeki Kıvanç’ın araçta hayatını kaybeden iki arkadaşıyla Erzurum’dan büyükbaş hayvan aldıktan sonra İstanbul’a döndükleri öğrenildi. Yavuz Ergül’ün ise annesi ve ailesiyle memleketi Kars’a gitmek için yola çıktığı bildirildi.

Kazada yaşamlarını yitiren Yusuf Yalçın ve Salim Ulusoy’un cenazelerinin teslim edilmesi için yakınlarının beklendiği ifade edildi.

Kazadan yaralı kurtulan Ergül ailesinin çocukları Batuhan Ergül’ün (16) yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü, Tolga Ergül’ün (13) ise sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Çorumda sabah saatlerinde sürücüsü belirlenemeyen 34 AR 6465 plakalı hafif ticari araç, Çorum-Ankara karayolunun 30. kilometresinde karşı şeride geçerek, Yavuz Ergül’ün (41) kullandığı 34 FU 8164 plakalı hafif ticari araçla çarpışmış, iki araçtaki 6 kişi hayatını kaybetmiş, Ergül ailesinin çocukları Batuhan ve Tolga Ergül yaralanmıştı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ