logo

reklam
11 Eylül 2015

Çarşambalı motosiklet sürücülerinden teröre lanet konvoyu

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Çarşamba Motosiklet Kulübü üyeleri tarafından “Şehitlerimize saygı, teröre lanet” konvoyu düzenlendi.

Abdullah Paşa Meydanı’nda bir araya gelen Çarşamba Motosiklet Kulübü üyeleri, motosikletleri ile şehir içinde konvoy yaptıktan sonra basın açıklaması yaptı.

Çarşamba Motosiklet Kulübü Başkanı Ahmet Köse, hiçbir annenin bir oğlunu daha kaybetmesine tahammülleri kalmadığını söyledi.

Terörün dili, dini, ırkı ve milleti olmadığını vurgulayan Köse, Türkiye’yi bölmeye çalışan saldırılar karşısında her zamankinden daha çok ülkelerine sahip çıkmaları gerektiğini kaydetti.

Askere, polise saldıran terör örgütlerinin karşılarında büyük Türk milleti olduğunu bilmeleri gerektiğini ifade eden köse, şöyle konuştu:

“Türkiye tek vücut oldu ve teröre lanet okuyor. Kalleş terör örgütü Kürt’ünden Laz’ına, Çerkez’ine ülkenin nasıl tek vücut olduğunu görerek korkudan daha çok saldırıyor. Biz biriz ve hain terör örgütüne bu ülkeyi böldürmeyeceğiz. Canlarını veren vatan evlatlarımız bizlerin ve ülkemizin birliği ve güvenliği için şehit olmuştur. Bugün artık yeter demek zamanıdır.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ