logo

reklam
03 Aralık 2015

“Boyner Fresh”, Souq Dükkan’da satışa sunulacak

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Ayşe Boyner’in seçkisiyle oluşturulan, global birçok markanın sınırlı sayıda koleksiyonlarının yer aldığı, “Boyner Fresh” konsepti Karaköy’deki Souq Dükkan’da satışa sunulacak.

Boyner Büyük Mağazacılık tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, ABD, Avustralya, Danimarka, Fransa, İspanya ve İngiltere’deki birçok markanın seçilmiş parçalarını aynı çatı altında buluşturan konsepti “Boyner Fresh”i, 12-18 Aralık tarihleri arasında Souq Dükkan’da ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Söz konusu tarihlerde Souq Dükkan içinde kurulacak pop up store’da “Boyner Fresh” kış koleksiyonundan parçalar satışa sunulacak. “Boyner Fresh” konsepti ile henüz tanışmamış moda severler Karaköy’ün ruhuna uygun Souq Dükkan’da, koleksiyonu tanıma imkanı bulacak.

“Boyner Fresh” koleksiyonunda “Young & Playful”, “Trendy Grown Up”, “Rock Chick & Boho”, “British Cool & Girly” ve “Party & Evening” olmak üzere 5 farklı tarz belirlendi. Bu markalar ile her kadın kendisine uygun olan stili, sınırlı sayıdaki ürünlerle oluşturabilecek.

Eğlenceli tasarımlarıyla Madrid doğumlu pop-ikonu “Kling”, genç ve dinamik kadınların ilgi gösterdiği  İngiliz “Unique 21”, retro tasarımlarıyla “Motel”, dikkat çekici ve göz alıcı “Glamorous”, yenilikçi kesimleri ve cesur baskılarıyla “One O Eight”, sadece Boyner mağazalarında olacak markalar arasında yer alıyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ