logo

reklam
27 Kasım 2015

Başkan Sarıcaoğlu, İdrisli Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, köy iken mahalle statüsüne dönüşen İdrisli Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. 

Mahalle muhtarı Niyazi Çelik’ten mahallenin sorunları hakkında bilgi alan, vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinleyen Sarıcaoğlu, ilçe merkezindeki mahallelere ne hizmet yapılmışsa aynı hizmetin köy iken mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimlerine de götürülmesine gayret edeceklerini söyledi.

Mahalle sakinleri tarafından yaptırılan, ancak günümüzde atıl durumda bulunan ekmek fırınının her mahalleye bir fırın projesi kapsamında restore edileceğini bildiren Sarıcaoğlu, şöyle konuştu:

“Ben halkıma hizmet için geldim. Merkez mahalleymiş, bu mahalleymiş, hiç farkı yoktur. Merkez mahalleye ne yaptıysak, diğer mahallelerimize de aynı hizmeti götürmeye özen göstereceğiz. Bu mahallemize geldiğim gibi diğer mahallelerde de incelemelerde bulunup, yapılması gerekenleri ve eksikleri tespit ediyorum. Mahalleliler tarafından yaptırılan fırını restore ettirerek daha kullanışlı ve sağlıklı hale getirme sözü veriyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ