logo

reklam
29 Kasım 2015

Aydın Ticaret Borsası’ndan STSO’ya ziyaret

SAMSUN (Samsunyerelhaber) –  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı’yi makamında kabul etti.

Bir proje kapsamında görüş alışverişinde bulunmak için Samsun’a gelen Aydın Ticaret Borsası Başkanı Bosnalı, STSO Başkanı Murzioğlu’yla görüştü. 

Ziyarette Bosnalı, “Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” kapsamında 20 ilde etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti.

Bu kapsamda Samsun’da da etkinlik yaptıklarını belirten Bosnalı, “Projedeki amacımız, kişi başına düşen zeytinyağı tüketiminin arttırılması ve saf zeytinyağının tüketici ile karşı karşıya getirilmesi. Etkinliklerimizde, tüketicilere tadım uzmanlarımız tarafından, kaliteli zeytinyağını nasıl ayırt edebilecekleri, kaliteli zeytinyağında olması ve olmaması gereken özellikler hakkında bilgiler verilerek, sağlıklı ve bilinçli bir tüketici kitlesi oluşmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

STSO Başkanı Murzioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çok derin, çok köklü bir kültüre sahip olan ülkemizin, her bölgesinde kendine has yetiştirilen değerli ve kaliteli ürünleri var. Bir yandan ürünlerimizin tanıtımını yaparken, diğer yandan markaya ve ticari değere dönüşmelerini sağlamalıyız. Sizleri de buna katkı sağladığınız için kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ