logo

reklam
13 Eylül 2015

Avea Mobil Ödeme ile Google Play’de ilk alışveriş ücretsiz

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Avea, Google Play Store üzerinden uygulama satın alırken Avea Mobil Ödeme seçeneğini kullanan müşterilerine 20 TL’lik ilk alışverişi hediye ediyor.

Avea açıklamasına göre, şirket, Google Play Store üzerinden uygulama satın alırken Avea Mobil Ödeme seçeneğini kullanan müşterilerine yönelik bir kampanya düzenledi.

7 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya dahilinde, Avea Mobil Ödeme ile Google Play Store’dan 20 TL’ye kadar alışveriş yapan kullanıcılar ücretsiz satın alma fırsatına sahip olacak.

Google Play Store’dan Android cihazlarına uygulama ve içerik satın alan Avealılar, banka veya kredi kartına ihtiyaç duymaksızın sadece cep telefonu numaralarıyla ödemelerini kolaylıkla yapabilecek. Bu ödeme yöntemiyle Android kullanıcıları Google Play Store üzerinden uygulamanın yanı sıra kitap ve oyun gibi içeriklere artık Avea hatlarıyla sahip olabilecek.

Kampanya tek seferlik 20 TL’ye kadar olan Google Play alışverişleri için geçerli olacak.

Google Play Store’da Avea Mobil Ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilmek için “Google Play Store Ödeme Yöntemleri” arasından “Avea Mobil Ödeme Kullan” seçeneğini tercih etmek gerekiyor. Avea Mobil Ödeme ile yapılan ödemelerde harcama tutarı faturalı müşterilerde faturaya yansıtılırken, ön ödemeli hatlarda ise müşterinin mevcut bakiyesinden düşülüyor.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ