logo

reklam
04 Mayıs 2015

Amasya Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü Kuruldu

AMASYA (AA) – Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda Amasya Belediyesi bünyesinde Muhtarlık İşleri Müdürlüğü adı altında yeni bir birim oluşturduklarını söyledi.

Mahalle muhtarları ve merkeze bağlı köy muhtarlarıyla Pirler Parkı’nda bir araya gelen Özdemir, nisan ayı belediye meclis toplantısında alınan kararla, Muhtarlık İşleri Müdürlüğünün faaliyetlerine başladığını belirtti.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğünün kurulmasıyla mahallelerin sorunlarına daha kısa süre içerisinde müdahale ederek hizmet üreteceklerini belirten Özdemir, “Muhtarlık İşleri Müdürlüğü hizmetlerin daha hızlı yürütülmesi, eksikliklerin erken fark edilmesi ve kısa sürede çözüme kavuşturulması için muhtarlarla köprü vazifesi yapacak ve elimizden geldiğince taleplere cevap vermeye çalışılacaktır. Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Programa, AK Parti Amasya Milletvekilleri Naci Bostancı ve Avni Erdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Erdem, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıtır, AK Parti milletvekili adayları Said Yüce ve Hasan Ali Cesur, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek katıldı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ