logo

reklam
23 Kasım 2015

Akbank’tan Öğretmenler Günü kampanyası

İSTANBUL (Samsunyerelhaber) – Akbank, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasıyla tüm öğretmenlere uygun oranlarda, hızlı ve kolay kredi fırsatı sağlıyor.

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştiren Akbank, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasıyla da dikkati çekiyor.

Banka, 1,25’lik faiz oranıyla öğretmenlere avantajlı kredi sunuyor, ayrıca kampanya kapsamında tüm öğretmenlere uygun oranlarda, hızlı ve kolay kredi imkanı tanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılık ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, şunları kaydetti:

“Her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimizi Öğretmenler Günü’nde de unutmadık. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor ve 36 aya varan vade seçenekleri, yüzde 1,25 faiz oranı ve binde 5 komisyon ile kredi fırsatı sunuyoruz. Kredi kampanyamızla ilgili detaylı bilgi almaları için tüm öğretmenlerimizi www.akbank.com ya da şubelerimize bekliyoruz.”

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ