logo

reklam
03 Mayıs 2015

AK Parti’nin Samsun mitingi

SAMSUN (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “İnşallah 2015’te, 7 Haziran akşamı, tekrar güzel bir demokrasi bayramı yaparak yola devam edeceğiz” dedi.

Bakan Kılıç, Cumhuriyet Meydanı’ndaki AK Parti Samsun mitinginde yaptığı konuşmada, Samsunluların yine kendini gururlandırdığını söyledi.

AK Parti’nin 13 yıllık iktidarında çok büyük atılım yaşandığını belirten Kılıç, bunların hepsinin vatandaşın verdiği destek sayesinde olduğunu aktardı.

“Meşale şehir” olarak bilinen Samsun’un çok farklı bir noktaya taşındığını ifade eden Kılıç, “İnşallah 2015’te, 7 Haziran akşamı, tekrar güzel bir demokrasi bayramı yaparak yola devam edeceğiz. Bugün ayrı bir gün, bugün 2 Mayıs 2015. Samsun yine bayram yeri. Sizlerin sayesinde bayram yeri” diye konuştu.

Diklenmeden, dik durarak milli iradeyi her şart altında temsil ettiklerini anlatan Kılıç, şöyle devam etti:

“Son 13 yıl içinde çok farklı engellemelerle karşılaştık. Bizi çok engellemeye çalıştılar. Neden? Çünkü biz samimi olarak, sizlerle iş yaptık. Ülkemizi daha ileriye taşımak için gece gündüz çalıştık. Hatırlayın e-muhtıralar, kapatma davaları, 17-25 Aralık darbe girişimleri. Bunların karşısında kim durdu? Sizler durdunuz. Sizlerin verdiği milli iradeyi temsil gücüyle bizler durduk. Beraber durduk. Bundan sonra bu hep böyle olacak. Başbakanımız Dışişleri Bakanı iken dünyayı karış karış gezerken, gittiği her ülkede, katıldığı her toplantıda bu milletin, Türk milletinin egemenliğini ve onurunu korudu. Şimdi de Başbakan olarak, AK Parti Genel Başkanı olarak aynı şekilde devam ediyor.”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ