logo

reklam
28 Nisan 2015
Genel

AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Teşkilatı Toplandı

AK Parti İlkadım Gençlik Kolları teşkilatında ki gençler toplantıya yoğun katılım sağladı. Toplantıda AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti 25. Dönem Milletvekili adayı Fuat Köktaş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen ve Gençlik Kolları Teşkilatı katıldı.

 

AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar “ Genel seçim öncesi bilgilendirme toplantısında gençlik olarak biz hazırız. Gençliğe önem veren başbakanımız var. Bizde bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı titiz bir şekilde yapıyoruz. Bunun için üzerimize düşen her türlü görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.” dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol “ Gençlik Kollarının yeri bende çok farklı bunu bilmenizi isterim. Ben sizlere her zaman güvendim ve güvenimin boşa çıkmadığını görüyorum. Gençler siyaset uzun solukludur. Sizler yarın bura da gençlik kolları başkanlığı, il, ilçe başkanı, belediye başkanı, milletvekili adayları çıkacaktır. Ben buna inanıyorum. Değerli gençler sizlere en güzel örnek Milletvekili Adayımız Fuat Köktaş; teşkilatın her kademesinde görev yaptı ve şimdi milletvekili adayımız. Hiçbir şey imkânsız değildir. İnanarak çalıştığımız sürece her başarı gelecektir. Önümüzde zorlu bir seçim var bu seçimde sizlere çok iş düşüyor. Yorulmak, durmak, yılmak, hasta olmak, mazeret üretmek yok bunların hiç birini kabul etmiyorum. 8 Ağustosta keşke dememek için bunların hiçbirini kabul etmiyorum. İlkadım teşkilatı olarak üzerimize düşeni yapacağımızdan hiç şüphem yok.” dedi.

 

İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol’un konuşmasının ardından AK Parti öncesini ve sonrası örneklerle anlatan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ise, “Seçim startının verildiği günden bu yana sahalardayız. Yaptığımız programlarda hep eski ve yeni Türkiye’nin arasındaki farkı örnekler vererek anlatıyoruz. Özellikle siz geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bunları öğrenmesi çevresine anlatması için geçmişte ülkemizde yaşanan sıkıntıları paylaşıyoruz.
AK Parti iktidarı ile Sağlıkta, ulaşımda, ekonomide, dış politika gibi her alanda ülkemizin nereden nereye geldiğini iyi anlamamız iyi anlatmamız gerekiyor gençler.
Biz adaletsizlik yapmıyoruz, adalet dağıtıyoruz. Çünkü hiç kimsenin dinine, diline, ırkına ve ideolojisine bakarak hizmet etmiyoruz. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ile hareket ediyoruz. Halka hizmeti hakka hizmet görerek hizmet etmeye çalışıyoruz. Biz bu şiar ile yetiştik.

Değerli gençler sizlerde inşallah bu anlayış içinde hareket ederek ülkenize ve milletinize hareket edeceksiniz.
Ortak akıl içinde, diyalog kurarak, istişare ederek, bilgi ve donanımınızı ortaya koyarak inanıyorum ki 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinize emin adımlarla yürüyeceksiniz.
Bu duygu ve düşünceler içinde İlkadım İlçe Teşkiatımız tarafından gerçekleştirilen Gençlik Buluşmasının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, sizlere çalışmalarınız da başarılar diliyorum.” dedi.

Toplantı sonunda İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş gençlerle hatıra fotoğrafı çekindi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

BENZER HABERLER