logo

reklam
25 Kasım 2015

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a MÜSİAD ziyareti

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Selim Sar ve Yönetim Kurulu ziyaret etti.

Ziyarette Karaaslan, 7 Haziran seçimi sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kısa bir süre açık kaldığını, hiçbir çalışma gerçekleştiremediğini hatırlattı.

Bu yüzden yeni dönemden beklentilerin çok fazla olduğuna işaret eden Karaaslan, “Önümüzdeki 4 yıl boyunca öncelikle verdiğimiz sözleri, gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz reformlarımızı, çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Bunun için Meclis çatısı altında yapacağımız çalışmalar çok önemli. 1 Kasım seçimleri ile Türkiye’nin önü açıldı. Bundan sonra bize düşen Türkiye’mize katkı sağlayacak çalışmalar yapmaktır” dedi.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Selim Sar ise Karaaslan’a görevinde başarı dileyerek, “1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin tek başına iktidar olması ile piyasalar rahatladı. İş dünyası güven ve istikrar ortamını sever. 7 Haziran ile 1 Kasım arası herkes ekonominin ne olacağını düşünüyordu. Piyasalarda tedirginlik vardı. 1 Kasım seçimlerinde tek partili iktidar ile bu tedirginlik ortadan kalktı ve piyasalar rahatladı” diye konuştu.

cıdem

Share
#

SENDE YORUM YAZ