logo

reklam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:

SAMSUN (Samsunyerelhaber) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Maceraya atılacak bir ülkede yaşamıyoruz. Bu nedenle hepimiz çok kararlı olmalıyız. Türkiye artık eski Türkiye değil, yeni Türkiye” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Havza’da ziyaretlerde bulunan Karaaslan, ilçedeki bir tesiste sivil toplum örgütleri temsilcileri ve muhtarlar ile bir araya geldi. Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara başsağlığı diledi.

Koalisyon görüşmelerinde diğer partilerin olumsuz yaklaşımda bulunduklarını, kendilerinin ise milli iradenin temsilcisi oldukları için tüm seçenekleri eşit değerlendirmek durumunda bulunduklarını ifade eden Karaaslan, samimiyetle bunu yaptıklarını fakat çözüme ulaşamadıklarını dile getirdi. 

Türkiye’nin çok hızlı gelişen bir ülke olduğuna dikkati çeken Karaaslan, bu nedenle durmaya tahammülleri bulunmadığını vurguladı.

Türkiye’nin 6 ay kaybettiğini, daha fazla kaybedecek güçleri bulunmadığına dikkati çeken Karaaslan, şöyle devam etti:

“Maceraya atılacak bir ülkede yaşamıyoruz. Bu nedenle hepimiz çok kararlı olmalıyız. Türkiye artık eski Türkiye değil, yeni Türkiye. Eski Türkiye’de bir anayasa kitapçığı fırlatıldığında müthiş kriz kopardı. Yeni Türkiye’de ise işte Haziran’dan beri görüyorsunuz tabloyu. Dolar, avro fırladı. Bir taraftan terör var, bir taraftan hükümet kurma çalışmaları devam etti. Bütün bunlar yaşanırken bir takım huzursuzluklar duysak da en azından hepimizin hayatı belli bir ölçüde devam ediyor. Bunun altında yatan en önemli şey, AK Parti’nin 13 yılda Türkiye’ye sağladığı kazanımlardır. Yani temelleri sağlamlaştırmasından kaynaklanıyor. Yoksa daha kötü şeyler yaşanabilirdi.”

Daha sonra sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve muhtarların sorunlarını dinleyen Karaaslan, ardından Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, burada kalan yaşlı ve hastalarla sohbet etti. Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Karaaslan, partisi için destek istedi.

Karaaslan, Havza’daki kadınlarla da bir araya gelerek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı için bir hedef koyduk. 2023 Türkiye’si. Dolayısıyla bu hedefe doğru ilerlemek istiyoruz. İnşallah hep birlikte ilerleyeceğiz” dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ