logo

reklam
03 Aralık 2015

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

GİRESUN (Samsunyerelhaber) – Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

Erener, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

Görele Belediyesi olarak engelli vatandaşların hayata pozitif bakması ve sosyal hayatın içinde olması gerektiğine inandıklarını belirten Erener, şöyle konuştu:

“Yaptıkları tüm çalışmaları destekliyoruz. Bu anlamda engelli vatandaşlara acıma duygularıyla yaklaşmak yerine onların hayatını kolaylaştıracak ve toplumdan uzaklaşmamalarını sağlayacak hizmetlerin geliştirilmesini esas alıyor, her zaman onların destekçisi olmaya çalışıyoruz. Onları sadece bir gün değil, her gün hatırlıyor, yanlarında oluyoruz. Bu duygularla tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi. 

Erener, Türkiye Omurilik Felçliler Derneği Görele Şubesi Başkanı Asiye Divli’ye çiçek takdim ederek, engelli vatandaşlara da karanfil dağıttı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ