logo

reklam
02 Mayıs 2015

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün ardından

ZONGULDAK (AA) – Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı ve 1 Mayıs Tertip Komitesi Başkanı Ahmet Demirci, Zonguldak’taki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılan ve destek veren herkese teşekkür ettiklerini bildirdi.

Demirci, yaptığı yazılı açıklamada, dün Türk-İş’in tarafından kentte düzenlenen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarının, sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirtti.

Kutlamalara, yoğun ilgi gösterildiğini vurgulayan Demirci, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü Hema ve Denfa iş yerlerindeki üyelerimiz, eşleri ve çocukları olmak üzere, ilimizin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından gelen işçi, memur, emekli, işsiz, öğrenci, çiftçi, esnafımıza mitingimize katıldıkları için teşekkür ediyoruz. Miting ve yürüyüş sırasında emek veren, hoşgörülü davranan esnafımız olmak üzere, şoför esnafımızdan temizlik görevlerimize varıncaya kadar herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Organizasyonunda görev alan sendikamızın şube yöneticilerine, temsilci ve işçi kardeşlerimizin yanı sıra İl Emniyet Müdürümüz Osman Ak ve tüm emniyet görevlilerine sağduyulu davrandıkları ve gerekli önlemleri aldıkları için teşekkür ediyorum.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ